SCENA OFF – WIECZÓR WYSOKOENERGETYCZNY

14 | 11 | 2014

Tegoroczna Scena OFF to dwie mocne propozycje. Z niedalekiego Lublina przyjedzie do nas Madvision. Zaraz po nich publiczność Klubu Smok porwie pochodzące z Mińska The Toobes. Zaczynamy o 20:00, wstęp wolny. Będzie gorąco!

news 18 © The ToobesZmienna rytmika, energetyczny riff, wyraźny i bezpośredni polski przekaz stanowią kwintesencję twórczości MADVISION. Zespół istnieje już od kilku lat, niedawno zrealizował nowy materiał, który znalazł się na longplayu „Twój raj”. Występowali na jednej scenie z grupami: Luxtorpeda, Turbo, Acid-Drinkers, Coma, Kult. Udział w ich koncertach grozi urwaniem głowy, ale uwierzcie nam, warto zaryzykować.

THE TOOBES, czyli białoruski fenomen, który podbija obecnie polski rynek muzyczny, ma na swoim koncie setki rewelacyjnie przyjętych koncertów, w tym supporty takich gwiazd, jak Deep Purple (od których otrzymali w prezencie gitarę), Franz Ferdinand, Beady Eye (ex-Oasis), The Offspring. Trio szybko zjednuje sobie u nas rosnącą rzeszę fanów, w tym dzięki znaczącym sukcesom w telewizyjnych programach typu talent show.

Ciekawostką jest, że wokalista – charyzmatyczny Stas Lomakin – gra jednocześnie na perkusji. Ich koncerty to hołd dla wszystkiego, co najlepsze w światowym rocku. Działają jak wehikuł czasu przenoszący wprost do lat, gdy rock’n’roll budził najwięcej emocji.